Škola v přírodě

I přes nepříznivé počáteční počasí jsme si školu v přírodě všichni moc užili. Program probíhal podle plánu. Využívali jsme každého vykouknutí sluníčka a běhali, soutěžili v přírodě. Když přišly mraky a zahnaly nás do chalupy, tak jsme vyráběli trička, učili se a četli si společně z knížek. Občas určitě bylo někomu smutno  i nějaká slzička ukápla, ale chovali se  všichni statečně a vzájemně se podporovali a pomáhali si. A o pomoci a poznávání svých kamarádů vlastně škola v přírodě je. Umět se odpoutat na chvilku od rodiny, pohodlí a servisu maminek. Umět si hlídat a opatrovat svoje věci. Postarat se o sebe a zažít možná i trochu nepohodlí.

Kdyby se rozdávalo vysvědčení za školu v přírodě všechny děti dostávají jedničku s hvězdičkou.

tn_obrazek_5481.jpg

tn_obrazek_5480.jpg